Hakkımızda

Alanında 10. Yılı geride bırakan Yaren Textil, müşterilerinin görüşlerine son derece önem vermektedir. Müşterilerin istekleri doğrultusunda oluşturulan Magic Hand Süper Mop ve diğer ürünlerimiz, Yaren Textil’in siz müşterilerimizin fikirlerine değer verdiğimiz ve dikkate aldığımızın kanıtıdır.

Firma

Magic Hand markası, Yaren Textil firmasının 2006 yılında kurduğu ilk markasıdır. ‘Temizlikte kolaylık’ mottosu ile yola çıkarak, ürünlerimizi müşterilerimize ve tüm vatandaşlarımıza vakit harcamadan kolay temizlik hizmeti sunulması amacı ile ürettik ve halen de üretiyoruz.

Firmamız mikrofiber bezleri Türkiye’de ilk defa üreterek ve pazarlayarak sektörün öncü kuruluşu olmuştur. Yeni ürün yelpazesini seçerken müşteri ihtiyaçlarını ve bu amaçla isteklerini ön planda tutmuş ve bu amaçla satıcılarımızın ve kullanıcılarımızın öneri ve istekleri doğrultusunda hareket etmiştir. Yeni ürün trendlerini de bu amaçla oluşturmaktayız. Hedefimiz mikrofiber bez ve microfiber mop (paspas) alanında son teknolojiyi kullanmak ve sadece bu ürünlerde en iyisini üretmektir.

Misyon

Müşteri memnuniyeti, teknik tekstil ve temizlik ürünleri sektöründe on yıllık deneyim ve yüksek kalite, firmamızın taviz vermediği önemli değerlerdir.

Vizyon

Tekstil sektöründe edindiğimiz deneyimler ile yeni teknolojileri Türkiye’de ve ilerleyen dönemde dünyada ilk üreten, bu yeni teknolojileri tekstile adapte eden ilk firma olmak hedefindeyiz.

0
+
Memnun Müşteri
0
Yıllık Tecrübe

ÇALIŞTIĞIMIZ FİRMALAR


ÇALIŞTIĞIMIZ FİRMALAR